Logo

गुल्मी इस्मा जिप दुर्घटना पुरा अपडेट पाँच जनाले ज्यान गुमाए ,चार घाइते१२ मंसिर,गुल्मी। गुल्मी इस्मा गाउँपालिका चार हुलमा जिप दुर्घटना हुदा पाँच जनाले ज्यान गुमाएका छन ।

सदरमुकाम तम्घासको लागी छुटेको लु १ ज ११६६ नम्बरको जिप हुलको देविस्थान माध्यमिक विद्यालय नजिकै दुर्घटनामा परेको हो ।

दुर्घटनामा परि ज्यान गुमाउनेहरुमा सोहि वडाका वर्ष ६५ का डमर बहादुर हिताङ, वर्ष ३० का बसन्त दर्लामी , नेपाली सेनमा कार्यारत वर्ष ३३ का शिव दर्लामी , नेपाली सेनामै कार्यरत वर्ष ३३ का धन बहादुर असामी र मालिका गाउँपालिका पाचका सुन्दरी थापाको मृत्यु भएको वडा अध्यक्ष गङु प्रसाद अधिकारीले जानकारी दिए ।

त्यस्तै घाईते हुनेहरुमा वर्ष २८ की सरस्वती दर्लामी , वर्ष १९ का परशुराम थापा, चालक वर्ष २४ का बुद्ध बस्नेत र सहचालक वर्ष २३ का कमल हिताङ रहेका छन । घाइते मध्ये पर्शुराम थापाको अवस्था गम्भीर रहेको र अन्यको अवस्था सामान्य रहेको छ ।

ब्रेक फेल भएर जिप दुर्घटना भएको हुन सक्ने अनुमान गरिएको छ । जिप सडक बाट करिब ४०० मिटर तल खसेको बताईएको छ ।

खड्का सल्लेरी खबरका लुम्बिनी प्रदेश सम्बाददाता हुन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्