Logo

‘फुल बुट्टे सारी’का दुवै भर्सन सुपरहिट भएपछि गायक राजनराजले ल्याए फेरी चाइल्ड भर्सनकाठमाडौं। पछिल्लो समय नेपाली संगीतप्रेमी माँझ लोकप्रिय रहेको गीत ‘फुल बुट्टे सारी’ को चाइल्ड भर्सन सार्वजनिक भएको छ । चर्चित गायक तथा संगीतकार राजनराज सिवाकोटीकी कान्छी छोरी अरिष्मा शिवाकोटीको स्वर रहेको छ ।

‘फूल बुट्टे सारी’मा पुरुषमा मार्मिक लामा र महिलामा मिलन नेवारको स्वर रहेको गीतमा शब्द र संगीत राजनराज सिवाकोटीको रहेको छ भने एरेन्ज सञ्जीव बराइलीको छ । महिला र पुरुष स्वरमा रहेका दुवै गीतको भिडियोलाई राजेश पुमा राईले निर्देशन गरेका छन् ।  आरिष्मा शिवाकोटी फिचर्ड छिन् । 

पछिल्लो समय हरेक उमेर समूहका व्यक्तिको जनजिब्रोमा बसेको फूल बुट्टे सारी गीतले टिकटकजस्ता सामाजिक सञ्जालमा व्यापकता पाइरहेको छ  । महिला तथा पुरुष दुवैको स्वरमा सार्वजनिक भएको सो गीतले छोटो समयमै युट्युबमा करोड बढी भ्युज पाएको हो ।

सार्वजनिक अघिल्ला दुइ भर्सनले एक करोड बढी भ्युज पाईसक्दा नयाँ गीत सार्वजनिक भएको हो । मेल र फिमेल भर्सनको लोकप्रियता पश्चात यो गीत चाइल्ड भर्सनमा आएको संगीतकार तथा गायक राजनराज सिवाकोटीले जनाएका छन् ।

भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् :

https://youtu.be/EqfDuAWQq5s

प्रतिक्रिया दिनुहोस्