Logo

नाजिर र पवनको नयाँ गीत ‘चाकान चुकुन्’युवा पुस्ताले निकै नै रुचाएका नायक नाजिर हुसेन तथा हास्य कलाकार पवन खतिवडाले एकसाथ अभिनय गरेको नयाँ गीत ‘चाकान चुकुन्’ केन्द्र मोशन पिक्चर्समार्फत सार्वजनिक भएको छ ।

शंकर अधिकारी ‘घायल’ को रहेको गीतमा गायक बाबुल गिरीले संगीत भरेका छन् । उक्त गीतमा गायक तथा संगीतकार बाबुल गिरी र नित्य शिवको आवाज रहेको छ भने गायक बाबुलले नै गीतको एरेन्ज स्वयं गरेका छन् ।

भिडियोको मुख्य भूमिकामा नायक नाजिर र पवन ‘म्याकुरी’ सँगै लक्ष्मी बर्देवा ,सुनिल थापाको अभिनय रहेको छ ।

गीतमा नाजिर र पवन दुध बेच्ने केटाको भूमिका निभाएका छन्। दुध बेच्ने क्रममा साहुकी छोरी र नाजिरको माया प्रेम बस्छ र उनीहरुको सम्बन्ध केटीको वुबालाई मनपर्दैन । सधौँ भने गर्थे दुध बेच्नेको के औकात छ । भनिरहदा केटीको मन दुख्थो तर त्यस्तो भन्दा पनि उनीहरुको मायालाई कसैले अलग गर्न सकेन् । उनीहरुको बीचमा जस्तो बाधा अर्चन आएपनिपछि हटेन् । उनीहरुको माया बेहेमा परिणत भएको गीतमा देखेको छ ।

चक्र बासूँ बरालद्वारा छायाङ्कन गरेको भिडियोलाई सिलन लम्सालले सम्पादन गरेका हुन् भने सियोन श्रेष्ठको कोरीयोग्राफी रहेको छ। उक्त भिडियोलाई सुरेन्द्र मल्लको निर्देशन गरेका छन् ।

हेर्नुहोस् भिडियो :

https://youtu.be/eYb8DhnREd4

प्रतिक्रिया दिनुहोस्